Twoja impreza - Moja pasja

DJ / KONFERANSJER / WODZIREJ 

 

JBMusicParty od lat zajmuje się organizacją różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Przez ten okres zdobyłem ogromne doświadczenie, czego dowodem są zadowoleni klienci.

Do każdego zlecenia podchodzę z pasją i zaangażowaniem. Zawsze staram się zrobić coś więcej, aby każde wesele, studniówka lub inna impreza okolicznościowa była wyjątkowa. Podążam za nowinkami technologicznymi co wraz z dobrze zaplanowanym scenariuszem pozwala mi wykreować świetną zabawę.

JBMusicParty świadczy usługi w zakresie oprawy muzycznej, oświetlenia i nagłośnienia wszelkich imprez okolicznościowych. Oferuję usługi DJ, Konferansjera oraz Wodzireja. Zawsze zabawa przeprowadzona jest zgodnie z ustalonym scenariuszem.

Dysponuję własnym nowoczesnym sprzętem nagłaśniającym i oświetleniowym znanych światowych producentów. Posiadam różne efekty typu:

Wytwornice iskier
Ciężki dym (taniec w chmurach)
Wytwornica baniek
Wyrzutnia konfetti 

Wideo z imprez

Profesjonalne prowadzenie imprez, nietuzinkowe zabawy z klasą adekwatne do charakteru imprezy oraz Wasze nietypowe pomysły, które z chęcią zrealizuję aby ten dzień był dla Państwa wyjątkowy.

 

KONTAKT

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w celu odpowiedzi na moje zgłoszenie zawarte w formularzu kontaktowym. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie. Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia i żądania zaprzestania ich przetwarzania. 

 

+48 668 272 100

info@jbmusicparty.pl

6 + 2 =